Назад

Новини та статті

    Звертаємо Вашу увагу, що з 01.03.2021 абонентську плату за послугу з доступу до мережі інтернет для фізичних осіб в деяких регіонах буде змінено.

     В Україні, протягом 2020 року, подорожчав інтернет для населення. Ринкова ціна якісної послуги домашнього інтернету в популярному пакеті до 100 Мбіт/с досягла в середньому 200-250 грн. в місяць для багатоквартирних будинків і близько 300 грн. – в приватному секторі. 

    За думкою участників телеком ринку, з початку цього року інтернет виріс у вартості приблизно на 20-30%. Причини перегляду тарифів не нові – інфляція, збільшення зарплат, збільшення ціни на електроенергію та комунальні послуги, модернізація мережі, збільшення вартості сумісного підвісу  і т.д.

Компанія ТОВ «НПК «ХОУМ-НЕТ» до останнього утримувала вартість тарифних планів на мінімально можливому рівні, але у зв’язку з вище описаними обставинами, вимушені підняти ціну на свої послуги. Наразі повідомляємо, що вартість пакету до 100 Мбіт/с не буде складати більше ніж 250 грн., крім окремих регіонів де вона на сьогодні вже коштує більше, в таких населених пунктах абонентська плата змінюватися не буде. У тих населених пунктах, де відбудуться зміни по вартості абонентської плати, всім абонентам буде відправлено СМС повідомлення.

     Інформацію, стосовно вартості послуги у Вашому населеному пункті можна дізнатися у розділі «ТАРИФИ», та обрати Ваш населений пункт, або за номерами телефонів: 093-1-700-700, 095-2-700-700, 067-408-18-58 

     Також нагадуємо що всім існуючим абонентам компанії ТОВ «НПК «ХОУМ-НЕТ», надається можливість підключення цифрового телебачення та promo перегляду* пакету VIPHD Promo – 199 каналів від нашого партнера ОмегаТВ. 

*промоперіод з дня підключення до кінця місяця 

  • 15 лютого

    Звертаємо Вашу увагу, що з 01.03.2021 абонентську плату за послугу з доступу до мережі інтернет для фізичних осіб в деяких регіонах буде змінено.

    Детальніше...

  • 01 червня

    Амбітні цілі надихають на ребрендинг. Національний оператор телекомунікаційних послуг HomeNet зробив трансформацію. У логотипі провайдера з'явився спалах світла, а життєрадісний помаранчевий став фірмовим кольором компанії.  

    Детальніше...

Відправити заявку

Close
Дізнатися про

Close